Отворена врата

Распоред отворених врата у 2018/19. години:

 

Име и презиме Термин
Катарина Ивановић 5. час уторком
Љубиша Младеновић 4. час уторком у послеподневној смени
Милисав Павловић 3. час четвртком 
Александра Ранковић средом у 13:15
Данијела Јанковић 4. час четвртком у непарној смени
Александра Костов Дојчиновић 4. час средом у парној смени
Марија Давидовић 6. час понедељком у преподневној смени
Татјана Домановић Стојев  
Марија Милићевић 5. час уторком у парној смени после подне
Радмила Габоров 4. час четвртком у парној смени
Владанка Клипа 4. час уторком
Ивана Ћирић 3. час петком у непарној смени
Весна Стешевић 4. час четвртком у парној смени
Селма Халимовић 6. час уторком у парној смени
Драгица Зекић 7. час петком у непарној смени
Марија Јовановић 3. час четвртком у парној смени
Светлана Димитријевић 5. час петком у парној смени
Деја Петковић Телесковић 5. час средом у непарној смени
Јасмина Митић 4. час четвртком у непарној смени
Бојан Станисављевић 3. час четвртком у непарној смени
Људмила Пуача 5. час средом
Александра Угарковић 5. час уторком у непарној смени
Љиљана Лазић 5. час средом у парној смени пре подне
Снежана Ивановић 3. час четвртком у парној смени
Александра Перић четвртком у 16 сати
Јелена Ранковић четвртком у 16 сати
Снежана Пауновић четвртком од 16 до 17:30
Слађана Николић 4. час средом у послеподневној смени
Мирјана Муцић четвртком од 16 до 17 сати
Татјана Радовић четвртком од 16 до 17:30
Милан Филиповац четвртком у 16 сати
Мира Травица Петровић средом од 13 сати
Душанка Џуверовић 5. час понедељком
Сунчица Стојковић четвртком у 16 сати
Добрила Марковић 3. час уторком у послеподневној смени
Бранка Вујиновић 3. час четвртком у парној смени
Весна Дмитрић 3. час средом у непарној смени
Наташа Зечевић 4. час четвртком у  послеподневној смени
Катерина Стаменковић сваки дан 
Маријана Марковић сваки дан 
Александра Зиројевић  
Кристина Тодоровић  5. час понедељком у непарној смени
Зорица Гилдедовић  5. час уторком у пслеподневној смени

Comments are closed.