Такмичења 2015/16

Општинско такмичење из географије

Марко Савић /2 – друго место

Ирина Мрђа  8/2 – треће место

Милица Павловић 7/1- треће место

Градско такмичење из географије

Марко Савић 8/2 – треће место

Општинско такмичење из физике

Невена Мирчић 6/3 – друго место
Богдан Букарица 6/3 –  друго место
Марија Мирчић 6/2 – треће место
Елена Перковић 7/1 – прво место
Немања Трајковић 8/1 – прво  место
Градско такмичење из физике

Немања Трајковић 8/1 – друго место

Ирина Цветић 6/1 – треће место

Невена Мирчић 6/2 – похвала

Богдан Букарица 6/3 – похвала

Републичко такмичење из физике

Немања Трајковић 8/1 – похвала

Општинско такмичење из историје

Нађа Гогић /1 – друго  место

Богдан Стојадиновић 8/3 – друго место

Борис Јовановић 7/3 – треће место

Филип Михаиловић 5/3 – треће место

Општинско такмичење из хемије

Ивана Лекић 7/3 – прво место

Огњен Николић 7/2 – друго место

Немања Трајковић 8/1 – треће место

Општинско такмичење из енглеског језика

Катарина Кузмановски 8/3 – треће место

Марија Вучковић 8/3 – треће место

Лука Драгосавац 8/1 – треће место

Општинско такмичење из српског језика

Емилија Јанковић 5/1 – прво место

Марија Мијовић 5/2 –  друго место

Филип Михаиловић 5/3 – треће место

Градско такмичење из српског језика

Марија Мијовић 5/2 – треће место

Градско такмичење из биологије

Милица Павловић 7/1 – прво место

Ирина Мрђа 8/2 – прво место

Марија Мирчић 6/2 – друго место

Ирина Цветић 6/1 – друго место

Елена Перковић 7/1 – друго место

Јована Стојковић 7/2 – друго место

Филип Перковић 5/1 – треће место

Радоња Радоњић  5/3 – треће место

Марија Мијовић 5/2 – треће место

Милан Стојановић 6/1– треће место

Катарина Кузмановски 8/3– треће место

ЛИКОВНИ КОНКУРС ,,ВАКРШЊЕ ЛИКОВНЕ ЧАРОЛИЈЕ“ 

Ликовни радови – пласман на градско такмичење

Ана Стојановић 2/4 

Милица Алексић 5/1 

,,Васкршње ликовне чаролије“ – осликана јаја – пласман на градско такмичење

Огњен Савић 2/2

Ирина Цветић 6/1

ЛИКОВНИ КОНКУРС ,,БЕОГРАД У ЗАГРЉАЈУ РЕКА“ 

Узраст од 1 – 4. разреда

Растко Трипковић 2/3 – друго место

Узраст од 5 – 8. разреда

Ирена Гвозденовић 7/1 – друго место

Специјална награда за плакат

Анђела Томић 7/1 

Литерарни конкурс ,,Птице“ 

Ива Раичевић 2/2 – друго место

Литерарни конкурс ,,Станујем ту одмах испод дуге“ 

Огњен Савић 2/2 – треће место

Ликовни конкурс ,,Птице“ 

Растко Трипковић 2/3 – прво место

Марко Јовановић 8/3 – специјална награда за технику

Стеван Ристић 5/1 – специјална награда за илустрацију

Ирена Гвозденовић 7/1 – специјална награда за илустрацију

Катарина Абрамовић 5/1 – специјална награда за ликовни израз

Анабела Станишић 7/3 – специјална награда за ликовни израз

Comments are closed.