Такмичења 2016 – 17

ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО

Други разред девојчице
МАРИЈА ОБРАДОВИЋ – друго место
ЛАНА ЛАЗАРОВ – треће место

Трећи  разред дечаци
ДУШАН МАРЧЕТИЋ – прво место

Седми разред дечаци
МАРКО ЂУРИЋ – треће место

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ПЛИВАЊУ

НИНА ШАРЕНАЦ 6/2 – златна медаља у дисциплини леђно ( 50м )

РАСТКО ТРИПКОВИЋ 3/3 – бронзана медаља у дисциплини леђно ( 50м )

Нашу школу успешно су представили ВАЊА КРЏАЛИН, МАТЕЈА СТЕФАНОВИЋ И РАДОЊА РАДОЊИЋ.

НАГРАЂЕНИ ЛИКОВНИ РАДОВИ ,,НЕЋУ ДА БРИГАМ,ХОЋУ ДА СЕ ИГРАМ“

МАРИЈА МИЈОВИЋ 6/2 – прво место

РАСТКО ТРИПКОВИЋ 3/3 – специјална награда

МАЈА РОКНИЋ 6/1 – специјална награда

ЛИТЕРАРНА РАДИОНИЦА ,, ПОНЕЋУ ДЕТИЊСТВО СА СОБОМ… „

Дечја недеља 2016.

МАРИЈА МИЈОВИЋ 6/2 – друго место

ЛИКОВНИ КОНКУРС ,, НАРОДНЕ НОШЊЕ“ 2016.

ИВОНА СИМЧЕТОВИЋ 3/2 – специјална награда за ликовни израз

НАСТАСИЈА ЋОСИЋ 6/2 – треће место

ИРИНА ЦВЕТИЋ 7/1 – прво место

МАЛИ ПЈЕР – резултати општинског такмичења
 
РАСТКО ТРИПКОВИЋ 3/3  (категорија од 1. до 4. разреда)
 
ИРЕНА ГВОЗДЕНОВИЋ 8/1 (категорија од 5. до 8. разреда)
 

РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА,,ВАСКРШЊЕ ЛИКОВНЕ РАДОСТИ“2017.

Одабрани радови и ускршња јаја равоправно учествују на градском конкурсу.

ЛИКОВНИ РАДОВИ:

МАЈА РОКНИЋ 6/1 

РЕЗУЛТАТИ УСКРШЊИХ ЈАЈА:

РАСТКО ТРИПКОВИЋ 3/3 

 ЛИКОВНИ КОНКУРС ,, ПТИЦЕ“
 
РАСТКО ТРИПКОВИЋ 3/3 – специјална награда за ликовну технику и ликовни израз
 
МИА ГОРАНОВИЋ 3/2-  друго место
 
ТЕОДОРА БЈЕЛАЈАЦ 6/3 – прво место
 
 ЛИКОВНИ КОНКУРС ,,СТАНУЈЕМ ТУ ОДМАХ ИСПОД ДУГЕ“
 
РАСТКО ТРИПКОВИЋ 3/3 – прво место
 
НАЂА ЂОРЂЕВИЋ 5/1 – прво место
 

Општинско такмичење из физике

РАДОЊА РАДОЊИЋ 6/3 – прво место
 
ОГЊЕН НИКОЛИЋ 8/2 – прво место
 
НЕВЕНА МИРЧИЋ 7/3 – друго место
 
ФИЛИП ПЕРКОВИЋ 6/1 – треће место
 
АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ 6/1 – треће место
 
ЕЛЕНА ПЕРКОВИЋ 8/1 – треће место
 
ИРИНА ЦВЕТИЋ 7/1 – похвала
 
Градско такмичење из физике
 
РАДОЊА РАДОЊИЋ 6/3 – треће место
 
Општинско такмичење из биологије
 
АЊА ШУВАКОВИЋ 6/2 – друго место
 
МАРИЈА МИЈОВИЋ 6/2 – друго место
 
ЈЕЛЕНА МИЉАНИЋ 6/3 – друго место
 
ДИМИТРИЈЕ МАКСИМОВИЋ 6/2 – друго место
 
СОФИЈА КОВАЧ 5/2 – друго место
 
ЈЕЛЕНА РАДОВИЋ 5/3 – треће место
 
МАРИЈА МИРЧИЋ 7/2 – треће место
 
ТИЈАНА ЦИЦМИЛ 7/3- треће место
 
ЈОВАНА СТОЈКОВИЋ 8/2 – треће место
 
Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања
 
ВАЊА ПАНТЕЛИЋ 5/2 – треће место
 
Општинско такмичење,, Шта знаш о саобраћају „
 
ФИЛИП ПЕРКОВИЋ 6/1 – треће место
 
Општинско такмичење из историје
 
МАРКО МАСТЕЛИЦА 8/2 – друго место
 
МАРКО СТАНИЋ 8/2 – друго место
 
МИХАИЛО ТОМИЋ 8/1 – треће место
 
ФИЛИП МИХАИЛОВИЋ 5/3 – треће место
 
Општинско такмичење у шаху
 

ЛАУРА ПЕТРОВИЋ – прво место у групи ученица 1. разреда

ОГЊЕН ЈОВИЋ – треће место у групи ученика 1. разреда

ИЛИЈА БОСИЋ 4/1 – друго место у групи ученика 4. разреда

ВИДАН ЦВЕТИЋ 5/1 – друго место у групи ученика 5. разреда

ЕКИПНО  – друго место

Општинско такмичење из хемије

 ОГЊЕН НИКОЛИЋ 8/2 – друго место
 
ИВАНА ЛЕКИЋ 8/3 – треће место
 
НЕВЕНА МИРЧИЋ 7/3 – треће место
 
РЕЗУЛТАТИ ЛИТЕРАРНОГ КОНКУРСА – МАРТ 2017.
„Не дам ни за шта на свету”
 
МИА ГОРАНОВИЋ 3/2 – друго место
 
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У РУКОМЕТУ
 
ДЕЧАЦИ – ПРВО МЕСТО
 
Општинско такмичење из географије
 
ЈОВАНА СТОЈКОВИЋ8/2 – друго место
 
МАРИЈА МИРЧИЋ 7/2  – треће место
 
АЛЕКСА РАДОВАНОВИЋ 7/3 – друго место
 
АНДРЕЈ МАРИНКОВИЋ 7/1 – друго место
 
Градско такмичење из географије
 
ЈОВАНА СТОЈКОВИЋ8/2 – друго место
 
МАРИЈА МИРЧИЋ 7/2  – треће место
 
АЛЕКСА РАДОВАНОВИЋ 7/3 – треће место
 
Градско такмичење из енглеског језика
 
 

ЕЛЕНА ПЕРКОВИЋ 8/1 – друго место

ЂОРЂЕ ЧОЛОВИЋ 8/1 – друго место

АНАБЕЛА СТАНИШИЋ 8/3 – похвала

 
Градско такмичење из српског језика
 
СОФИЈА КОВАЧ 5/2 – друго место
ВИДАН ЦВЕТИЋ 5/1- треће место

Comments are closed.